Kasoterminal iPOS duet EJ z GPRS z programu Polska Bezgotówkowa
Kasoterminal iPOS duet EJ z GPRS z programu Polska Bezgotówkowa
Kasoterminal iPOS duet EJ z GPRS z programu Polska Bezgotówkowa
Cena promocyjna: 2335.77PLN 1819.17PLN
Ilość: szt.
Promocja do dnia: 31-12-2020
Producent:
iPOS
Baner_1650x200


Jeżeli:

▢ nie akceptowałeś płatności kartowych nigdy lub przez ostatnich 12 miesięcy
▢ nie prowadzisz działalności w ramach franczyzy ani sieci posiadającej więcej niż 5 punktów
▢ nie prowadzisz sprzedaży za pomocą maszyn vendingowych
▢ nie reprezentujesz jednostki administracji

to kwalfikujesz się do programu terminalizacji!


Możesz zatem pozyskać kasoterminal iPOS duet EJ z GPRS na specjalnych warunkach:

- w cenie 1479 zł netto!
- brak opłat za transakcje kartowe przez pierwszy rok lub do 100.000 zł!


Możesz nabyć do trzech urządzeń korzystając z programu terminalizacji


Przedstawiamy jedyny na rynku kasoterminal, który sprawi, że obsługa sprzedaży w Twoim sklepie nareszcie stanie się przyjemnością.
Nie potrzebujesz kasy fiskalnej i jej ograniczeń. Kupując iPOS duet otrzymujesz fiskalny system kasowy i terminal płatniczy w jednym!

iposduet2

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną.

Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej. Kupując iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, co potwierdza homologacja nr PT 2/2017 wydana przez Główny Urząd Miar. Jednak spełnienie wymagań to nie wszystko czego możesz się spodziewać po tej drukarce – to przede wszystkim profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o wygodnej i niezawodnej obsłudze sprzedaży, posiadające czytelny wyświetlacz dla klienta, prosty mechanizm obsługi papieru i akumulator zapewniający pracę kasoterminala nawet do 2 godzin bez zasilania.

iposduet-drukarka

Komputer

 

Czyli terminal.

 

Aby zapewnić obsługę sprzedaży potrzebujesz właściwego systemu. Zwykle do obsługi drukarki fiskalnej potrzebny jest jeszcze komputer oraz odpowiednie oprogramowanie. Wiemy o tym i dlatego wyposażyliśmy kasoterminal w... terminal płatniczy. Konkretnie w najlepszy na rynku terminal renomowanej firmy Verifone, który z łatwością obsłuży aplikację do prowadzenia sprzedaży. A skoro jest terminalem to przy okazji również obsłuży płatności kartami. Udany duet! Terminal spełnia surowe wymagania organizacji PCI Security Standards Council, jest wyposażony w wyraźny, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 3,5" oraz trwałą i ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę, zapewniając wygodną obsługę sprzedaży. Jednocześnie zapewnia odczyt kart płatniczych wszelkiego typu – zarówno zbliżeniowych jak i stykowych z paskiem magnetycznym oraz chipowych.
iposduet-komputer
Aplikacja sprzedażowa

Na miarę systemu kasowego.

Nawet najlepszy sprzęt jest nic nie wart bez odpowiedniego oprogramowania. Dlatego właśnie opracowaliśmy aplikację do prowadzenia sprzedaży dedykowaną do iPOS duet, zapewniającą funkcjonalności jakich nie powstydziłby się żaden system kasowy, zawarte w intuicyjnym, przejrzystym i nowoczesnym interfejsie jak w smartfonie. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez specjalistów od ergonomii, projektowania aplikacji i handlu detalicznego w odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez sprzedawców, umiejętnie przekładając skomplikowane wymagania na łatwy w obsłudze a jednocześnie wydajny i bezpieczny system kasowy.

Zapewniamy obsługę do 20 tys. PLU, łatwe wyszukiwanie produktów po nazwie, współpracę z czytnikami kodów kreskowych, automatyczny odczyt ważonych towarów, modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży, akceptację płatności kartami, dzielenie zapłaty na różne formy płatności, czy obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci – żeby wymienić tylko najważniejsze, a to dopiero początek. W przeciwieństwie do kas fiskalnych nic nie ogranicza możliwości rozwoju naszej platformy, a automatyczne aktualizacje oprogramowania zapewnią, że iPOS duet będzie stale podążał za Twoimi potrzebami. Wszystko to we współpracy z portalem iPOS web dostępnym dla każdego posiadacza naszych urządzeń.


 iposweb

 


Taryfy

Wybierz adekwatnie do potrzeb.

 

 

 

Platforma iPOS web jest dostępna w trzech pakietach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Bezkontraktów i długotrwałych zobowiązań – dobierz pakiet stosownie do sytuacji i swobodnie zmieniaj w zależności od potrzeb, a nasz system dostosuje się do Ciebie bez konieczności wymiany sprzętu.

Jesteśmy gotowi na rozwój Twojego biznesu – jeśli postanowisz otworzyć nowy sklep, albo zwiększyć liczbę stanowisk kasowych, wystarczy dokupić kasoterminale i je uruchomić a reszta zadzieje się automatycznie.FREE STANDARD PREMIUM
0 pln /mc 19 pln /mc 59 pln /mcSkorzystaj z podstawowych funkcji iPOS zupełnie bez opłat i zobowiązań.

To także dobre rozwiązanie dla posiadaczy terminali płatniczych do czasu zakończenia umowy.

Taryfa zawiera:
- dostęp do iPOS web
- obsługę 4000 PLU
- raporty za pełny dzień


Najlepszy system kasowy obsługujący płatności kartami w bezkonkurencyjnej cenie

Doskonałe rozwiązanie na początek każdego biznesu.

Taryfa zawiera:

To co w taryfie Free oraz:

- obsługa płatności kartami od 0,57%
- sprzedaż doładowań*
- integracja z biurem rachunkowym*

* usługi w przygotowaniu  
To rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników, oczekujących rozbudowanych narzędzi analitycznych oraz zarządzania dużym asortymentem.

To co w taryfie Standard oraz:
- obsługa 20000 PLU - obsługa stanów magazynowych - raporty online na bierząco

 Peryferia

 

Właściwe narzędzia to połowa sukcesu – ułatw sobie obsługę i dobierz peryferia potrzebne w Twoim sklepie.


ipos peryferiaŁączność ETHERNET lub GPRS

 

Zawsze online.

 

Zdalne zarządzanie urządzeniami, akceptacja płatności kartami, czy przesyłanie raportów dobowych do księgowego wymaga ciągłej łączności. iPOS duet wyposażyliśmy zarówno w kartę sieciową, pozwalającą na podłączenie urządzenia do sieci komputerowej jak i w modem GSM zapewniając łączność gdy nie ma innej możliwości. Nie musisz się zastanawiać nad wyborem operatora – skorzystamy z najmocniejszego sygnału jaki jest dostępny, a gdyby to okazało się niewystarczające, można podłączyć zewnętrzną antenę GSM poprawiając zasięg sieci. Gdy jednak łączność chwilowo zawiedzie, iPOS duet nadal zapewni obsługę sprzedaży, a po odzyskaniu łączności automatycznie zsynchronizuje zapamiętane dane.

platforma iPOS v1

 

GRATIS!

SZKOLENIE, PROGRAMOWANIE,ZGŁOSZENIE DO US.

KOSZT FISKALIZACJI URZĄDZENIA 149 zł netto.INSTALUJEMY URZĄDZENIA FISKALNE W MIASTACH:

Skarżysko-Kamienna, Kielce, Radom, Ostrowiec Św., Starachowice, Szydłowiec, Końskie, Suchedniów i okolice.

SKLEP Z MOŻLIWOŚCIAMI Wyluzowany
e-kamex.pl
DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN!!!