Kasa Fiskalna Novitus NEXT Online  + terminal płatniczy w programie Polska Bezgotówkowa
Kasa Fiskalna Novitus NEXT Online  + terminal płatniczy w programie Polska Bezgotówkowa
Kasa Fiskalna Novitus NEXT Online  + terminal płatniczy w programie Polska Bezgotówkowa
Kasa Fiskalna Novitus NEXT Online  + terminal płatniczy w programie Polska Bezgotówkowa
Cena:2993.70PLN
Ilość: szt.
Producent:
Novitus

kasa_novitus_next_czarna_02Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next ONLINE. Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków.  Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.
kasa_novitus_next_czarna_03Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach.  Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy Next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych.

Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

kasa_novitus_next_czarna_04
Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz zrobi to za Ciebie.
next

NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next ONLINE

ZESTAW KASA + TERMINAL TO OSZCZĘDNOŚĆ 200 ZŁ!

TERMINAL PŁATNICZY WSPÓŁPRACUJĄCY Z KASĄ NOVITUS NEXT ONLINE Jeżeli:

▢ nie akceptowałeś płatności kartowych nigdy lub przez ostatnich 12 miesięcy
▢ nie prowadzisz działalności w ramach franczyzy ani sieci posiadającej więcej niż 5 punktów 
▢ nie prowadzisz sprzedaży za pomocą maszyn vendingowych 
▢ nie reprezentujesz jednostki administracji

to kwalfikujesz się do programu terminalizacji!


Możesz zatem pozyskać terminal płatniczy na specjalnych warunkach:

- brak opłat za transakcje kartowe przez pierwszy rok lub do 100.000 zł!

Możesz nabyć aż trzy terminale płatnicze korzystając z programu POLSKA BEZGOTÓWKOWAGRATIS!

SZKOLENIE, PROGRAMOWANIE, FISKALIZACJA, ZGŁOSZENIE DO US.


INSTALUJEMY URZĄDZENIA FISKALNE i TERMINALE PŁATNICZE W MIASTACH:

Skarżysko-Kamienna, Kielce, Radom, Ostrowiec Św., Starachowice, Szydłowiec, Końskie, Suchedniów i okolice.

SKLEP Z MOŻLIWOŚCIAMI 
DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN!!!