kuchta-d
Cena:1215.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
ELZAB
Drukarka ELZAB Kuchta S przeznaczona jest do barów szybkiej obsługi, w których posiłek zamawiany jest przy ladzie. Współpracuje z kasami fiskalnymi ELZAB lub oprogramowaniem do obsługi sprzedaży w punkcie gastronomicznym. Osoba obsługująca wystawia paragon na zamówione danie, natomiast  zamawiane pozycje zostają przesłane na drukarkę zamówień do kuchni i tam wydrukowane.
Przy współpracy z kasą ELZAB dania zdefiniowane na kasie powinny być zaklasyfikowane do grupy towarowej od 1 do 8. Pozycje tylko tych grup wysyłane są przy sprzedaży na drukarkę ELZAB Kuchta S.
Zalety stosowania drukarki:

 

  • upraszcza realizację zamówień klientów,
  • eliminuje błędy w informacjach przekazywanych do kuchni,
  • umożliwia kontrolę stanu realizacji poszczególnych zamówień oraz czasu przygotowywania dań,
  • pozwala na wydawanie gotowych dań z powołaniem się na numer paragonu, którego dotyczy zamówienie.

Drukarka ELZAB Kuchta S jest odporna na zaniki napięcia zasilania przechodząc w takiej sytuacji na zasilanie z akumulatora. W trybie pracy na akumulatorze może obsłużyć do 600 zamówień.  Jest również odporna na polewanie cieczą.
Drukarkę można podłączyć do komputera lub do dowolnych kas rodziny ELZAB: Delta, Eco, Alfa i Jota (również do kasy ELZAB SYSTEM-600). Drukarkę podłącza się bezpośrednio do gniazda RS232 kasy. Jeśli drukarka ma obsługiwać więcej niż jedną kasę, wówczas podłączenie do grupy (maksymalnie czterech) kas następuje za pośrednictwem multipleksera.
Maksymalna odległość pomiędzy kasą lub komputerem a drukarką może wynieść do 100 metrów.
Drukarka zamówień może pracować zarówno w pozycji stojącej jak i zawieszona na ścianie (uchwyt mocujący znajduje się w zestawie).  Wyjście papieru znajduje się w widocznym miejscu, z przodu drukarki. W drukarce można ustawić długość wydruku zamówienia oraz włączenie lub wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej przy wydruku. Drukarka obsługuje stronę kodową Latin2.

SKLEP Z MOŻLIWOŚCIAMI Wyluzowany
e-kamex.pl
DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN!!!