B185970
Cena:3099.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Epson
Specyfikacja techniczna

Metoda/technologia: Dot Matrix Impact Printer 

Rozmieszczenie igieł: 24 Igieł

Kierunek druku:  dwukierunkowe, optymalizacja drogi druku 

Interfejsy:  USB 2.0 Full-Speed, IEEE-1284 (Bi-Directional Parallel Interface)

Pamięć: 128 kB

Zasilanie: 220-240V

Maks. Pobór mocy: w trakcie 37.5 (print), (Energy STAR) 

Żywotność Glowicy drukującej: 400 milionów uderzeń / igłę , MTBF: 20000 godzin eksploatacji 

Wymiary Standard: 480 x 370 x 210 mm (szer. x głęb. x wysok.)

Masa 6.8 kg

Software Epson Status Monitor 3

Wspierane systemy operacyjne  Windows XP, Windows Vista, Windows 2000,

Opis

SZYBKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE

Epson LQ-690 to drukarka igłowa optymalna pod względem szybkości drukowania, niezawodności, wydajności taśmy barwiącej i łatwości obsługi. Wszechstronny model Epson LQ-690 drukuje na pojedynczych arkuszach, papierze ciągłym, etykietach, kopertach i kartonie. Kompaktowa i przyjazna dla użytkownika konstrukcja łatwo dostosowuje się do różnych warunków, lokalizacji i zastosowań.

Duża szybkość druku

Drukarka Epson LQ-690 jest szybka i wydajna: drukuje do 529 znaków na sekundę (10 cpi), ma zwiększoną przepustowość papieru i obsługuje różnorodne nośniki. Nowy Print Speed Enhancer pozwala jeszcze szybciej drukować dane graficzne w systemie Windows®. Dzięki temu Epson LQ-690 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy oczekują od swojej drukarki igłowej bardzo dużej produktywności.

Innowacyjny Print Speed Enhancer

Print Speed Enhancer (PSE) to nowa funkcja w sterowniku drukarki Epson umożliwiająca szybki wydruk danych graficznych w systemie Windows®. Zapewnia to wyraźne zwiększenie prędkości przy bardzo nieznacznie zmniejszonej rozdzielczości. Idealny do bezpośredniego drukowania z aplikacji Windows®, takich jak MS Word, MS PowerPoint, MS Excel i PDF.

Duża wydajność taśmy barwiącej

Epson LQ-690 drukuje 10 mln znaków na jednej taśmie barwiącej, co oznacza jedną z największych wydajności w segmencie drukarek płaskich. Dzięki temu rzadziej trzeba zmieniać taśmę barwiącą, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji i koszty łączne.

Wysoka niezawodność

Przeciętny okres bezawaryjnego funkcjonowania (MTBF) wynoszący 20.000 roboczogodzin sprawia, że Epson LQ-690 jest szczególnie niezawodny. Duża wartość MTBF oznacza mniej przestojów i konserwacji. Długa żywotność głowicy drukującej wynosząca do 400 mln uderzeń na jedną igłę umożliwia niezawodne drukowanie przez długi czas. Pozwala to zwiększyć produktywność i zapewnia stałą pracę przy niskich kosztach konserwacji.

Optymalna konstrukcja

Kompaktowy Epson LQ-690 zmieści się na każdym biurku. Dźwignia regulacji szczeliny między walcami ukryta jest pod osłoną przednią, co zapobiega przypadkowej zmianie ustawienia. Linijka w podajniku przednim sprawia, że ustawienie formatu papieru jest dziecinnie proste. Ponadto drukarka wyposażona jest w przyjazny dla użytkownika panel obsługi.

SKLEP Z MOŻLIWOŚCIAMI Wyluzowany
e-kamex.pl
DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN!!!